קול שופר - מפעל ייחודי לייצור שופרות מכל הסוגים

קול שופר הוא מפעל משפחתי לייצור שופרות. המפעל הוקם על ידי שמעון קינן, בעל תקיעה ותיק ובקי ברזי השופר.
שופרות קול שופר משווקים בכל העולם וידועים באיכותם הגבוהה והכשרות הקפדנית. במפעל מיוצרים כל סוגי השופרות הקיימים, לפי כל הסגנונות של העדות השונות. 
השופרות כשרים למהדרין והמפעל נמצא בפיקוח רבני.
בנוסף לכך, מיוצרים במפעל שופרות בהכשר בד"צ העדה החרדית.
מלבד שופרות מכין שמעון בתי מזוזה עשויים קרן. זהו מוצר ייחודי שפיתח, וניתן להשיגו אך ורק בקול שופר.
קול שופר גאה להיות המקום היחיד בעולם שמספק הצצה נדירה לתחום ייצור השופרות כולל הסברים והדגמה של התהליך עצמו.
במרכז המבקרים אנו מעניקים חוויה ייחודית ובלתי נשכחת בהשתתפות הקהל, ילדים ומבוגרים, אשר יתנסו, יתרשמו ובעיקר ילמדו על תהליך ייצור השופרות על כל היבטיו.
מפעל קול שופר
עוד סרטונים

מה מיוחד בשופרות של קול שופר

קלות תקיעה וצליל – בזכות הידע והניסיון הרבים אנו יודעים כיצד להוציא את המיטב מכל קרן ולחשוב על הצרכים של בעל התקיעה כאשר הוא עובר לפני התיבה בראש השנה. בהקפדה על היישור והקדיחה ובניית פיות מעולות אנו מצליחים לייצר שופרות מדויקים, בעלי צליל יציב וקלים לתקיעה.

ריח וניקיון – השופרות שלנו הם היחידים בעולם שעוברים תהליך להסרת ריחות לא נעימים. כל קרן שמגיעה למפעלנו עוברת תהליך חיטוי וניקוי (זאת בנוסף לחיטוי שאנו מחויבים לבצע לפי דרישות הוטרינר הארצי במשרד הבריאות), תהליך זה הוא ייחודי לנו והוא תוצאה של מאמץ מתמשך להגיע לשופרות נטולי ריח.

גימור חיצוני –היופי החיצוני של השופרות שלנו הוא קודם כל תוצאה של מיון מדוקדק של הקרניים ושימוש רק בחומר הגלם הטוב ביותר. בנוסף לכך אנו שמים דגש רב על רמת ליטוש והברקה גבוהה ביותר. כל שופר עובר לפחות שבעה שלבים – שלושה של ליטוש – גס, בינוני, עדין; שניים של הברשה – בינוני, עדין; והברקה על גלגלי בד – בינוני, עדין. בין אם זה גימור טבעי או חלק האסתטיקה של השופרות שלנו בולטת לעין. 

הקפדה על כשרות – בקול שופר אנו מקפידים באופן מחמיר על כשרות השופרות. כל חשד לפסילה, בין אם זה חור, סדק, קליפה וכיו"ב נבדקים ביסודיות ואם מדובר בשופר פסול הוא יוצא מהמחזור באופן מיידי. אנשים רבים מבקשים לרכוש את השופרות שלנו מתוך ידיעה ברורה שיקבלו שופר כשר.

שירות ואחריות – אנו עושים הכל כדי להעניק את המוצר והשירות הטובים ביותר לכל מי שמבקר אצלנו – בין  אם לסיור מודרך, רכישת שופר או ביקור ספונטני.
 
אנו גאים באיכות וברמת השופרות והשירות שלנו ועם זאת פועלים באופן מתמיד להשתפר.

 

מרכז המבקרים שלנו פתוח לקהל הרחב!
א' - ה': 08:00 - 16:00 בתאום מראש
שישי: 08:00 - 13:00 בתאום מראש
שבת: סגור
המשך לקרוא ›
בואו ללמוד הכל על השופר
אנחנו נשמח לספר לכם על השופר בתרבות ישראל, היסטוריה של השופר, תהליך הייצור של השופר, סוגי שופרות, צליל השופר ודרך התקיעה בשופר
המשך לקרוא ›
קול שופר
קול שופר, שמעון קינן
מושב גבעת יואב
רמת הגולן , 12946

טלפון : 04-6763307
פקס : 04-6762144
נייד : 050-3732459
זמני פעילות של מרכז המבקרים
08:00 - 16:00 בתאום מראש
08:00 - 13:00 בתאום מראש
סגור

קול שופר הוא מפעל משפחתי לייצור שופרות. המפעל הוקם על ידי שמעון קינן, בעל תקיעה ותיק ובקי ברזי השופר.