איפה קונים שופר? בקול שופר

השאלה הנשאלת תמיד לפני קניית שופר היא איפה קונים שופר כשר? קניית שופר לתקיעה רק בקול שופר. אז מה כל כך מיוחד בשופרות שלנו? או למה בעצם כדאי לקנות שופר דווקא אצלנו בקול שופר? שאלות טובות שנשמח לענות עליהן.

כל מי שפגש בנו אי פעם, בטח הבחין בתשוקה הגדולה שיש בנו לייצור שופרות. שמנו לעצמנו מטרה ב”קול שופר” – לייצר את השופרות הטובים, הכשרים והאיכותיים ביותר שניתן להשיג, ואנחנו ממשיכים כל הזמן להשתכלל ולהשתפר.

ראייה חדשנית על ייצור שופרות

קניית שופר רק ממקום עם ניסיון עשיר בתחום, ידע רב שצברנו עם השנים, טכניקות עתיקות יומין ששוכללו, וירידה לפרטים הקטנים – כל אלה הולידו אצלנו ראייה חדשה על יצירת שופרות:

אנחנו לא רק מחפשים איפה צריך ליישר ואיפה צריך לקדוח כדי שייצא שופר; אנחנו בוחנים כל קרן בקפידה – את המבנה שלה, את ההתעגלות, את הצבע שלה, כל אחת היא מיוחדת במינה. גם שתי קרניים מאותו בעל חיים לא נראות אותו הדבר. המבנה הטבעי של הקרן מלמד אותנו איזה שופר הכי נכון ליצור ממנה, מהו סוג השופר שיחמיא לנתונים הטבעיים של הקרן ומגוון שופרות משופר איל תימני ועד שופר מרוקאי כל אחד והייחוד שלו.

הדברים שעושים את כל ההבדל

ויש עוד כמה עניינים שחשובים לנו מאוד, ובהם אנו מתבלטים:

קלות תקיעה וצליל

בזכות הידע והניסיון הרבים, אנחנו יודעים להוציא את המיטב מכל קרן ולקחת בחשבון את הצרכים של בעל התקיעה כאשר הוא עובר לפני התיבה בראש השנה. בזכות הקפדה על היישור והקדיחה ובניית פיות מעולות(!) אנו מצליחים לייצר שופרות מדויקים, קלים לתקיעה ובעלי צליל יציב.

ריח וניקיון

השופרות שלנו הם היחידים בעולם שעוברים תהליך לניטרול ריחות לא נעימים. כל קרן שמגיעה למפעלנו עוברת תהליך חיטוי וניקוי (זאת בנוסף לחיטוי שאנו מחויבים לבצע לפי דרישות הווטרינר הארצי במשרד הבריאות). תהליך זה הוא ייחודי רק לנו, והוא תוצאה של מאמץ מתמשך להגיע לשופרות נטולי ריח.

גימור חיצוני

היופי החיצוני של השופרות שלנו נובע קודם כול ממיון מדוקדק של הקרניים ובחירה רק בחומרי הגלם הטובים ביותר. נוסף לכך אנו שמים דגש רב על רמת ליטוש והברקה גבוהה ביותר. כל שופר עובר לפחות שבעה שלבים: שלושה של ליטוש (גס, בינוני, עדין); שניים של הברשה (בינוני, עדין); ולבסוף הברקה על גלגלי בד (בינוני, עדין). בין אם השופר הוא בעל גימור טבעי או חלק – אי אפשר להתעלם מהיופי האסתטי של השופרות שלנו.

הקפדה על כשרות

ב”קול שופר” אנו מקפידים באופן מחמיר על כשרות השופרות. כל חשד לפסילה (בין אם זה חור, סדק, קליפה וכיו”ב), נבדק ביסודיות, ואם מתברר שהשופר פסול אז הוא יוצא מהמחזור באופן מיידי. אנשים רבים מבקשים לרכוש רק את השופרות שלנו כי הם יודעים בוודאות שיקבלו שופר כשר.

קניית שופר עם שירות ואחריות

אנו עושים הכול כדי להעניק את המוצרים והשירותים הטובים ביותר לכל מי שמבקר אצלנו – בין אם לסיור מודרך לראות איך מכינים שופר, רכישת שופר או ביקור ספונטני.

אנו גאים באיכות השופרות וברמת השירות שלנו, ובמקביל ממשיכים להשתפר ולהשתכלל כל הזמן. אבל מראה עיניים ומשמע אוזניים חזקים מכל המילים, אז אתם מוזמנים לבוא ולראות בעצמכם. קניית שופר רק אצלנו.

יצירת קשר מהירה
שופרות למכירה בחנות
שתפו:
Picture of שמעון קינן שופרות

שמעון קינן שופרות

השופרות בקול שופר מיוצרים בעבודת יד מוקפדת, בבית המלאכה המשפחתי שלנו, תוך שימת לב מרבית לאיכות ברמה הגבוהה ביותר, לכשרות, לקלות התקיעה, לניקיון ולצליל המיוחד. הלקוחות שלנו מספרים שהם מזהים מיד את השופרות שלנו בכל מקום בעולם, כי יש בהם את טביעת היד המיוחדת לנו.

תעודת כשרות קול שופר
שתפו

לפני שאתם עוזבים נשמח אם תשתפו באהבה