קול שופר מרכז מבקרים רמת הגולן

מרכז המבקרים מותאם
גם לאנשים בעלי מוגבלויות

מרכז המבקרים

למי מיועד מרכז המבקרים ומה עושים בו?
מרכז המבקרים שלנו למעשה נפתח בזכות הלקוחות, שפנו אלינו שוב ושוב וביקשו לשמוע על איך מכינים שופר. גילינו כמה מעט אנשים יודעים על השופר, וביקשנו לתת לאנשים הזדמנות להכיר מקרוב את עולם השופרות. זה הפך לחזון שלנו, והחלטנו לפתוח את שערי בית-המלאכה לקהל הרחב. אנחנו גאים היום להיות המקום היחיד בעולם שמאפשר הצצה נדירה לתחום ייצור השופרות, כולל הסבר והדגמה של התהליך עצמו.
חוויה מיוחדת

במרכז המבקרים אנו מעניקים לכם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. הקהל כולו, מקטן עד גדול, משתתף, מתרשם ולומד על כל ההיבטים של תהליך יצירת השופר. ניתן לתאם כיתת אמן אישית

כשתגיעו אלינו נקבל אתכם בחורשת העצים הנעימה שלנו, שם תשמעו את הסיפור האישי המרגש של שמעון, תכירו את מגוון סוגי הקרניים, סוגי השופרות לפי העדות השונות, סגנונות תקיעה שונים והלכות שופר.
בהמשך נעבור לבית-המלאכה, שם תקבלו הסבר מעמיק על סוגי השופרות תהליך יצירת השופר ושמעון ידגים את השלבים השונים של התהליך: קדיחה, ליטוש והברקה. תזכו לחזות במסע המרתק שעוברת קרן פשוטה וגולמית עד הפיכתה לשופר כשר ומהודר המפיק צליל.

לבסוף, נעבור לגלריה שלנו, שם תוכלו להתרשם מאוסף גדול של קרניים מיוחדות, מהאוסף הפרטי של שופרות יוצאי דופן, תוכלו לרכוש שופר ממבחר עצום של שופרות מכל הסוגים, הגוונים והגדלים, או מהקולקציה האקסקלוסיבית של שופרות ומזוזות הבוטיק שלנו. הכול מיוצר בעבודת יד.

אז למה אתם מחכים? בואו לתאם סיור!

מרכז המבקרים מותאם
גם לאנשים בעלי מוגבלויות

לפרטים והזמנות

כשרות שופר תעודת כשרות